Fórum

Fantomas      13.12.2006 / 08:47:24
Ondrej: Tak to gratuluju, Neznám jinou kapelu kde vznikají rodiny uvnitř bandu, to je jen u Žlutýho Psa..Tak čím nás překvapíš příště Ondro? :-)

ondrej      12.12.2006 / 12:29:47
Už je to oficiální! Před několika dny uzavřeli sňatek bubeník Žlutého psa Richard Bohm a zpěvačka Jana Feriová. Za svědka šla druhá z fenomenálních Hu-Hu girls Ája Suková. Znáte nějakou jinou kapelu, kde vznikají rodiny uvnitř bandu?

Neneo      12.12.2006 / 12:27:49
Málem bych zapomněl, není tomu tak dávno, co proběhlo rádiem Beat "10 skladeb", které byste měli slyšet. V rubrice Jižanský rock figuroval jako jediný z českých interpretů ŽP, klobouk dolů a gratulace!

Neneo      12.12.2006 / 12:25:39
Ad Fantomas, Laci kontra Jindřich a Josef Novák : tento spor je pro mě už dávno vyřešený, nicméně mi to nedá nevyjádřit se k formě, kterou Fantomas a Laci užili. Komentáře páně Jindřichově a Novákově se nesly v duchu slušnosti, ne tak reakce na ně z úst/prstů výše zmíněných ŽP fanoušků. Dost bylo urážek. Ať nás, jako fandy južanského rocku, nemá zbytek populace za primitivy! HOWG!

Fantomas      11.12.2006 / 20:20:13
Laci: naprosto s tebou souhlasím. Nechápu co s nějakou blbou Superstar lezou sem..

Jindřich a Novák : Opravdu.. Neotravujte se Superstar na stránkách Žlutýho Psa.
Nováku jestli ty si muzikant tak to fakt nevím..ale jestli tvrdíš o Ondrovi že to není muzikant tak promin ale to si u mě...Ondra je skvelej muzikant - zpevak,skladatel,textař..prostě všechno.. Vy nejste asi nic.. A opravdu nepište o pitomý Superstar na stránkách Nejlepší skupiny laskavě? JO??

Fakt tohle nechápu co s tím všichni otravujete tady na této stránce..

laci      [ lacilaci@seznam.cz ]     11.12.2006 / 17:00:01
To: Vazeny Pan Josef Novak a Jindrich.
Jste nesmirne trapny, kdyz pisete pripominky na tuhle trapnou show sem na stranky Zlutyho psa. Reste si to na strankach novy a nevotravujte tady fanousky tyhle super kapely s takovyma kravinama jako ja Nejaka L.Cerna o ktery za pulroku nestekne ani pes a dopadne presne tak jako Nejaci Dolinkove,Vankova...atd. Tot muj nazor.

Josef Novák      [ JosefNovak@seznam.cz ]     11.12.2006 / 12:40:45
Vážený pane Hejmo. Dololte, abych vyjádřil hluboký nesouhlas s Vašimi výroky ohledně pěveckých výkonů Leony v pěvecké soutěži, která právě probíhá. Uvědomte si, že nejste jediný, kdo dovede posoudit její výkony, které ve stávající trojici jsou zdaleka nejlepší. Lámu si hlavu s tím, proč jste tak neobjektivní. Ptám se muzikantů mně blízkých, jestli slyší to, co já - výbornou zpěvačku, která již nyní ve trojici nemá konkurenci. Každý mi odpovídá stejně, že je tam bezkonkurenčně nejlepší. Tak proč to neslyšíte Vy? Ten chlapec, co umí přestoupit jen z nohy na nohu a neumí se ani upřímně usmát má sice zajímavý hlas, ale jinak nám nemá co dát, ten je nejlepší? Vždycky jsem se těšil na výroky poroty, ale nyní, když vidím tu nespravedlnost a Vaši zaujatost (kvůli čemu asi?), pro mne soutěž zkončila. Jsem muzikant, ale jestli jste vy, o tom již silně pochybuji. A o tom, zda jste čestný a spravedlivý člověk, o tom pochybuji ještě víc.

Jindřich      [ frajma@post.cz ]     11.12.2006 / 10:03:04
Vážený Ondřeji Hejmo,
po nedělním velmi nevhodném komentáři k Leoně Černé Vám sděluji,že Vás budu mít nejraději, když Vás nebudu vidět a natož slyšet.Bylo to od Vás primitivní!

Neneo      10.12.2006 / 15:38:47
To Barikádník : jo, Brichťák to potvrdil na svých sitech...žádnej strach, máničky se vejdou všude:-)

Čumil      10.12.2006 / 14:50:55
Vstupenky na Barikadu urcite jsou.


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1839