Fórum

Gattolino      18.12.2006 / 13:20:26
To Fantomas a Laci. Jak vidno, dvornému chování jste se učili v závěsu za kukavozem, že? Povíme si za pár let, kdo je "nějaká protekční Černá." Možná kdybyste řekli v osmašedesátém "nějaký protekční Bowie", tak byste byli stejně zabednění.

Fantomas      14.12.2006 / 12:38:22
Ondrej: To je super.Snad sníh bude..Ale je to na mě moc daleko a Volno v práci mi nedaj. Nic méně kdyby to klapl ten koncert, tak to pořádně rozjeďte - celej ŽLUTEJ PES co do větru noc strká, nemá kam by vlez a venku skončí zase jeden dlouhej den

ondrej      14.12.2006 / 12:07:40
Vážení příznivci,
zásadní informace a prosba: máme nabídku hrát v Novém Městě nad Metují 29.12. v rámci světových lyžařských závodů. Ale jen za podmínky že bude sníh a závody se budou konat. Takže se vykašlete na debaty o Superstar, mobilizujte své šamanské schopnosti a přejte si pod stromeček pořádnou sněhovou nadílku, prosím!

Fantomas      14.12.2006 / 10:17:56
Laci: máš pravdu.
Gattolino: Ondra je českej rocker pořád a pořád je nejlepší. A opravdu nevím jestli jste všichni blbý nebo ne. Jako tohle je stránka o ŽLutým Psovi jak říká Laci a ne o nějaký protekční Černý co se cpe do šoubyznysu.Opravdu pište jinam o Superstar. A já občas na SS taky kouknu jen kvůli Ondrovi a nevšim sem si že by Leoně nějak ublížil nebo řekl něco špatnýho. Jedinej Ondra MLUVÍ A ŘÍKÁ VŠE SPRÁVNĚ. KLEZLA A CSÁKOVÁ PLÁCAJ KRAVINY. A už opravdu nechci řešit debilní Superstar a nějakou Černou jako. Tohle je opravdu stránka o Žlutým psovi a tady se ptaj lidi na věci ohledně Žlutýho psa a ne trapný Superstar. Tak už toho laskavě nechte. Děkuji

Nowak      14.12.2006 / 00:31:21
Gattolino: "Hejma dříve patřil k legendám českého rocku a jeho mnohdy režimem pronásledované hudební aktivity"...
na stránkách
http://www.cibulka.com/
vepiště do okénka "příjmení" jméno "Hejma" a odklikněte hledání. Tam uvidíte jak ten člověk politováníhodně trpěl.

laci      13.12.2006 / 18:17:57
To:Gattolino
Mily pane tohle nejsou stranky ani Leony Černe ani O. Hejmy, ale Žluteho psa a na Vas nazor na Leonu Cernou, Bilou...atd se Vas nikdo neptal a nikoho to tady nezajima, takze sem nelezte votravovat s takovejma kravinama a presunte se prosim na stranky www.nova.cz, diky za pochopeni. PS: Myslim ze se Fantom pripoji.Howgh!

Gattolino      [ gattolino@seznam.cz ]     13.12.2006 / 17:48:51
Vážený pane Laci a Fantomasi, kde jinde než na stránkách toho, jenž slečnu Leu trapně urazil, by měla zaznít protestní slova? Superstar je možná pokleslý byznys, ovšem seňor Hejma se na jeho pokleslosti podílí velmi masivně. Je mi to líto tím spíše, že pan Hejma dříve patřil k legendám českého rocku a jeho mnohdy režimem pronásledované hudební aktivity jsem vždy hodnotil. Ovšem nikdy žádným velkým zpěvákem nebyl, což není výtka, neboť byl kvalitním interpretem svých věcí, a každý nemůže být Bowie nebo Gabriel. Ale platí jasný axiom, že je-li někde nějaká kvalita, a ta je viděna jen částí pozorovatelů, a tou druhou nikoliv, znamená to, že ta druhá na ni není naladěna. Také nemusím příliš Lucii Bílou nebo Davida Kollera, ale neurážím je, protože jiní jejich kvality poznají lépe. Leona má pro mne a tisíce dalších ohromné hudební i osobní kouzlo, a jestli je někdo neschopen hodnotit trochu z nadhledu, nemá do poroty vůbec lézt, notabene tam ztrapňovat soutěžící. Howgh!

Fantomas      13.12.2006 / 08:47:24
Ondrej: Tak to gratuluju, Neznám jinou kapelu kde vznikají rodiny uvnitř bandu, to je jen u Žlutýho Psa..Tak čím nás překvapíš příště Ondro? :-)

ondrej      12.12.2006 / 12:29:47
Už je to oficiální! Před několika dny uzavřeli sňatek bubeník Žlutého psa Richard Bohm a zpěvačka Jana Feriová. Za svědka šla druhá z fenomenálních Hu-Hu girls Ája Suková. Znáte nějakou jinou kapelu, kde vznikají rodiny uvnitř bandu?

Neneo      12.12.2006 / 12:27:49
Málem bych zapomněl, není tomu tak dávno, co proběhlo rádiem Beat "10 skladeb", které byste měli slyšet. V rubrice Jižanský rock figuroval jako jediný z českých interpretů ŽP, klobouk dolů a gratulace!


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1834