Fórum

Erik      [ erdis@seznam.cz ]     07.02.2013 / 15:42:01
Prosim vás eště se chci zeptat.Nemáte v plánu hodit nějákej další song na you tube ? nebo kde si stahnu vaše skladby ?

Erik      [ edis@seznam.cz ]     07.02.2013 / 15:24:29
Ahoj lidičky :) jen sem chci napsat : "Bluesmane" nebo spíš !!!Petře!!! nevim jestli tohle máš zapotřebí..když už sem chceš psát takové nesmysli tak prosím uveď svuj Email a ne muj!!Jestli to čteš tak si nezapomeň přečíst že na tebe jako na člověka prďim jsi ubohej !! jo a nepřej si mě potkat !! Jinak KAPELO super muzika !! Já osobně mám nejradši Nech mě na tý bedně stát a Free bird ale ono ve směs je vše dobré.Tak se tu mějte a ať vám to hraje psíci :)

Standa      [ standa.loudin@seznam.cz ]     03.02.2013 / 19:20:03
Moc dík za koncert v besedě! Chvilkama sem měl pocit, že sem se ocitnul zpátky v Greenwich Village, nejraději sem měl Cafe Wha? Co se týče muziky (tej správnej samozřejmě) v Česku zažívám obrovskej hlad, kterej jste mi včera trochu pomohli zahnat. Dík za každej pokus sem importovat trochu Ameriky, myslim, že je to tady potřeba jako sůl... takhle krásný kytary... škoda, že to z těch konzerv (CD) neleze tak pěkný...

jirkaL      [ kerr@centrum.cz ]     30.01.2013 / 17:24:45
Ještě tady k té výměně názorů o cover verzích...album Rockin The Blues, které vydal Žlutý pes ještě za totáče
na elpíčku přes Artii, bylo super. Bluesman se rozčiluje zcela zbytečně, pokud jsou na albu coververzí uvedena
jména autorů a názvy skladeb, není co řešit. Já osobně mám na svém žebříčku všech coververzí jako number one to, jak nádherně udělala kdysi Lennonovu skladbu Jealous Guy kapela Roxy Music. Lepší než originál.

Blues man      [ erdis@seznam.cz ]     26.01.2013 / 18:47:39
vite co :D mužete mi vlízt hluboko do řiti...asi takhle...mě je uplně u pr**** jestli řeku kopčení nebo cover,všichni víte jak sem to myslel tak si ty řečičky okolo nechte.já tim nemyslel nic špatně ...tak se zase uklidněte ..ste jak parta zmijí :D sou to jen slova tak si to tak neberte ;) a prosim vás,už mi nepište co je cover verze já opravdu nejsem idiot ;) jen mluvim tak jak mi huba narostla...každopádně se vám tedy omlouvám jestli sem se vás nějak dotkl..jen sem tím chtěl řict že se mi libi vaše tvorba...a že už by mohlo bejt něco nového od vás !!

Rošky      25.01.2013 / 23:37:43
Výrazem "okopčení" od slova kopírovat se většinou rozumí že někdo lépe nebo hůře vykrade nějakou písničku a pod tu napodobeninu se podepíše jako autor a pak to zkasíruje. To pro vyjasnění, proč se tomu slovu bráníme. Cover verze je případ, kdy kapela natočí cizí písničku, někdy hodně podobně, někdy si ji upraví, ale v každém případě na albu uvede jména autorů toho originálu a jim taky jdou autorské honoráře. Což je případ celýho našeho alba Mellow Yellow. Kdyby sis prohlédl obal, viděl bys na něm jména autorů, většinou špičkový americký hvězdy, který máme rádi a natáčeli jsme to s úctou k nim.

Blues man      [ erdis@seznam.cz ]     25.01.2013 / 13:38:00
já jsem tim nemyslel nic špatně Ondro :) jen mi přijde že když dělate svoji muziku tak že je to prostě lepší :) nic víc nic mín..každopádně já vás jako kapelu mám moc rád,přijde mi že ste parta suprr lidí...jen prostě píšu svuj názor,od toho snad fóra sou ne ? :D nechtěl sem aby to špatně vyznělo :) já to jen asi špatně napsal,tak si to hned tak neber...( a nejsem hlupák,opravdu věř že vím že je to COVER VERZE ) je jedno jeslti napíšu kopčení nebo Cover :D vyjde to nastejno :) ale jak sem už psal nic ve zlém mám vás rád ;)

ondřej      24.01.2013 / 14:01:48
Bluesmane!
ta naše nahrávka je něco čemu se říká "cover verze", to není "kopčení", to vypadá jinak. Celé CD Mellow Yellow je pocta Frantovi Kotvovi a všem starejm mistrům k nímž se snažíme čas od času trochu přiblížit a tu jejich muziku si užít. Nic víc, nic míň.

Blues man      [ erdis@seznam.cz ]     21.01.2013 / 18:11:49
tak si poslechněte tohle :) ( http://youtu.be/a5T5qDRxbpM ) schválně zda to znáte... a je toho víc :D ale jinak vás mám rád,hrajete suprově ;)

Blues man      [ Erdis@seznam.cz ]     21.01.2013 / 14:51:39
ale jinak super muzika chlapíí !!


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1839