Fórum

petr      14.09.2008 / 20:27:54
Čau Rošky, tohle o jističi samozřejmě většina fanoušků ví. Snad to chápali i nerockoví diváci, kterých byla většina. Prostě to byl nepodar a jak už jsem napsal níže, bylo mi vaší (ale spíše naší oblíbené) kapely doslova líto. Divím se že jste vydrželi tak dlouho hrát. Já bych s tím švihnul hned. Těším se na Vás na nějaké lépe zajištěné akci.

Rošky      14.09.2008 / 13:40:19
Takhle vypadá tzv. šetření na nepravém místě. Kdyby pořadatel najmul naftový agregát (generátor), což je na podobných akcích naprosto běžné a stojí to pár korun, nemohlo by se to stát. Pořadatel prostě při přípravě akce nezkontroloval kapacitu místního jističe versus příkon zvukové a světelné aparatury, takže to ten jistič opakovaně vyhazovalo (což mimochodem zásadně ničí naše nástrojové zesilovače, ale to pořadatele už vůbec nezajímá). Je zajímavé, že téhož nepochopitelného a kontraproduktivního šetření na nepravém místě jsme byli svědky v Nošovicích, což byla monstr akce kde by se najmutý agregát tuplem ztratil - připojili se tam na síť a výsledkem bylo, že prostě nešel proud. Škoda, omlouváme se všem fanouškům, těšili jsme se na hraní, ale není to naše vina.

petr      14.09.2008 / 10:07:52
No já se teda připojím k Pavlovi D. Přišel jsem na Vinohrady pozdě, ale i za hodinu hraní vypadly pojistky minimálně 6x. To jsem ještě nezažil. Pořadatel evidentně podcenil i propagací. Několik plakátů v jednom brněnským sídlišti asi moc lidí nepřitáhne. Vstup zdarma, takže to zaplatil sponzor nebo místní úřad a všem bylo jedno, jestli lidi přijdou. Návštěvníci - povětšinou rodinky s dětmi seděli někde daleko od pódia a kapela je nezajímala. Ta hrála pro prázdnej plac. Jmenovalo se to "Vinohrady se baví", ale spíš by se hodilo "Vinohrady to nebaví". Bylo mi líto pěkně šlapající kapely. Je mi ale líto třeba i toho, že se brněnští fans, o této akci nedověděli nic ani na těchto stránkách. Info o koncertech tu funguje bídně. Proč paní manažerka nezařídí aby to tu viselo? Obraz na konec: Když jsem odcházel, zaslechnul jsem jednoho dědečka, jak říká své vnučce: No vidíš, aspoň ses vyfotila se strejdou Hejmou.

Hanka      [ eleanor.rigby@seznam.cz ]     14.09.2008 / 09:58:00
jj škoda že to bojkotovala technika ale i tak to bylo moc fajn-pánové díky:-)

Pavel D.      13.09.2008 / 21:38:19
Škoda,že dnešní akci v Brně na Vinohradech nemůžu pochválit stejně tak,jako vaše nedávné vystoupení,které jsem viděl v Býkovicích.Ten dnešní věčně podělanej aparát,to byl opravdu jak řekl sám Ondra "vopruz".Každá 2.-3.skladba nedohraná... To jsem opravdu ještě nezažil.Takže pánové,alespoň díky za vaší trpělivost,že jste to po půl hodině hraní nezabalili.Snad to nebude trvat dlouho a někde si zase vychutnám tu vaši šlapající mašinu - Žlutýho psa.

Sibep      [ sibep@tvoje.eu ]     08.09.2008 / 10:50:54
To fous:
Jen ať repuje, nejlepší způsob jak oslovit potrhlou mládež :)
Poslouchal jsem všechny jeho Rap&news a není to tak špatný - ale o rapu to není :)

Hanka      [ Eleanor.rigby@seznam.cz ]     08.09.2008 / 09:22:53
Ahoj,chtěla bych se zeptat,co je pravdy na tom, že Žlutý pes vystupuje tuto sobotu v Brně-Vinohradech? Já to viděla na plakátě na tu akci ale tady je v koncertech něco úplně jihého, tak jak to je? Doufám, že tu hrát budete,bylo by to fajn. Díky za info a pozdrav z Brna posílá Hanka:-)

Honza M.      07.09.2008 / 14:51:02
2 Josef: Oldřich Bartas zpívá v kapelách Blues Messengers (což je vlastně přímý pokračovatel Unionu a vydali, pokud vím, minimálně dvě nahrávky) a Bartas Band. www.obartas.com

fous      03.09.2008 / 22:40:19
To Ondřej Hejma-čau zdravím tě , mrk sem na webu jak žijou slavný a najednou tam rapuješ? blázníš? jsi rocker nebo raper? ser na to! nebo máš málo peněz??

Josef      02.09.2008 / 21:49:36
To Honza M.
Díky,super!!! Nevíš prosím Tě kde dnes zpívá Oldřich Bartas? Sháním nahrávku Unionu? Vydali kazetu? Děkuju.


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1839