Fórum

katka      [ k.smolikova@volny.cz ]     19.11.2008 / 13:35:22
Rošky: všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, pracovních úspěchů:-),atd...

ondrej      14.11.2008 / 11:18:28
to taylor: s Pražským Výběrem jsme hráli několikrát na jejich samotném začátku, protože jsme měli společného bubeníka Jirku Hrubeše. Pak už ne, alespoň pokud si pamatuju, i když nějaký soukromý mejdan nemůžu úplně vyloučit.

taylor      13.11.2008 / 20:42:29
zabudol som napisat,ze to bolo pocas ich zakazu,niekedy este v roku 1985..diky.

taylor      [ hrob@orangemail.sk ]     13.11.2008 / 20:41:55
dobry den.chcem sa spytat Ondreja.
cital som,ze skupina Prazsky vyber mala vystupit ako host na nejakej vasej sukromnej oslave v Prahe,v nejakej hospode.myslim,ze niekto z vasej kapely isiel na vojnu.
je to pravda???diky moc.

vít      10.11.2008 / 13:29:17
nejsou ještě na osobnostech,respektive hudebních skupinách.cz

Pavel D.      08.11.2008 / 16:41:25
Čau Žlutí psi!Nejprve vám musím vytknout,že se o vašich koncertech musím dozvídat takřka náhodně a mnohdy dokonce i na poslední chvíli (den před samým koncertem).Ale obraťme list.Včera v Brně - Livingstonu to bylo maso!!! Zase jste předvedli jak šlape správná bigbítová mašina.Rošky,Honzo,ty vaše kytarový extempora neznají mezí a ani si nedokážete představit,jakej je to balzám pro moji bigbíťáckou dušičku.Rád jsem taky po letech viděl/slyšel Štěpána - skvělý.Prostě co dodat? Kam se na vás hrabou Rolling Stones!!!

Jirka      22.10.2008 / 13:16:30
Ondro, včera na Staromáku jste byly super Jen škoda, že jste zpívali jen 3 písničky.. Byla to velká škoda.. Čekal sem teda víc písniček, jinak super

petr      14.09.2008 / 20:27:54
Čau Rošky, tohle o jističi samozřejmě většina fanoušků ví. Snad to chápali i nerockoví diváci, kterých byla většina. Prostě to byl nepodar a jak už jsem napsal níže, bylo mi vaší (ale spíše naší oblíbené) kapely doslova líto. Divím se že jste vydrželi tak dlouho hrát. Já bych s tím švihnul hned. Těším se na Vás na nějaké lépe zajištěné akci.

Rošky      14.09.2008 / 13:40:19
Takhle vypadá tzv. šetření na nepravém místě. Kdyby pořadatel najmul naftový agregát (generátor), což je na podobných akcích naprosto běžné a stojí to pár korun, nemohlo by se to stát. Pořadatel prostě při přípravě akce nezkontroloval kapacitu místního jističe versus příkon zvukové a světelné aparatury, takže to ten jistič opakovaně vyhazovalo (což mimochodem zásadně ničí naše nástrojové zesilovače, ale to pořadatele už vůbec nezajímá). Je zajímavé, že téhož nepochopitelného a kontraproduktivního šetření na nepravém místě jsme byli svědky v Nošovicích, což byla monstr akce kde by se najmutý agregát tuplem ztratil - připojili se tam na síť a výsledkem bylo, že prostě nešel proud. Škoda, omlouváme se všem fanouškům, těšili jsme se na hraní, ale není to naše vina.

petr      14.09.2008 / 10:07:52
No já se teda připojím k Pavlovi D. Přišel jsem na Vinohrady pozdě, ale i za hodinu hraní vypadly pojistky minimálně 6x. To jsem ještě nezažil. Pořadatel evidentně podcenil i propagací. Několik plakátů v jednom brněnským sídlišti asi moc lidí nepřitáhne. Vstup zdarma, takže to zaplatil sponzor nebo místní úřad a všem bylo jedno, jestli lidi přijdou. Návštěvníci - povětšinou rodinky s dětmi seděli někde daleko od pódia a kapela je nezajímala. Ta hrála pro prázdnej plac. Jmenovalo se to "Vinohrady se baví", ale spíš by se hodilo "Vinohrady to nebaví". Bylo mi líto pěkně šlapající kapely. Je mi ale líto třeba i toho, že se brněnští fans, o této akci nedověděli nic ani na těchto stránkách. Info o koncertech tu funguje bídně. Proč paní manažerka nezařídí aby to tu viselo? Obraz na konec: Když jsem odcházel, zaslechnul jsem jednoho dědečka, jak říká své vnučce: No vidíš, aspoň ses vyfotila se strejdou Hejmou.


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1837