Fórum

ondrej      10.05.2010 / 00:08:04
Honzo, je zvláštní jak dva lidé mohou mít úplně jinou vzpomínku na stejnou věc...nám se koncert ve Znojmě velmi líbil, byla skvělá atmosféra, lidi vydrželi na náměstí i v hustým dešti a zimě, moc jsme si to užili!
Pokud jde o to podepisování: na koncertech jako je tento je ze zdravotních důvodů nutné ihned odejít do šatny a převlíknout se do něčeho suchého, protože jinak hrozí třeba zápal plic a jiné lahůdky. Takže se nezastavuji s nikým, protože když se podepíšeš jednomu měl bys i jinýmu, atd. V tomto případě netrvalo déle než 10 minut a byl jsem zase venku na náměstí, podepsal se a vyfotil s každým kdo měl zájem, ale tys tam nebyl. Takže sorry, našich fanoušků si vážíme, ale všechno má svá pravidla. Tu flašku můžeme řešit příště, pokud ses zas až tak moc neurazil...

Jirka      09.05.2010 / 18:48:48
Ondrej : Ondro prosímtě kde bych sehnal lístky na Váš koncert do Synot Tip arény?? Na stránkách nic nemají. Díky. Jirka

Honza      09.05.2010 / 15:01:40
Pro pana Hejmy:
Pane Hejma, musím reagovat na vaše vystoupení, které bylo pátek ve Znojmě... Skupinu Žlutý pes jsmě měli celkem v oblibě, ale tento koncert nás opravdu zklamal. Nejen proto, že se mělo hrát od 20:00 do 21:30, ale začínalo se o půl hodiny později a končilo se dřív (což je možná věc organizátorů), ale i z jiných důvodů nás vystopení zklamalo.
Před několika léty jsme byli na koncertě Žlutého psa v Brně - v klubu Livingstone na Dominikánském náměstí. Jako fanoušci vaší kapely jsme za váma šli po vystoupení pro podpis - podepisovali jste se nám s celou kapelou na CD Čínská otázka a já jsem vám tam slíbil (což si určitě nebudete pamatovat), že až příště pojedeme na koncert Žlutého psa, přivezu vám flašku slivovice - abyste si mohli dát s celou kapelou dobrého panáka :-) Nezapomněl jsem na to a tak jsem vám do Znojma tu slíbenou flašku bral. Čekal jsem na vás po vystoupení kousek od pódia, jenže vás vůbec nebylo možné zastavit. Hned u těch schodů z pódia na vás čekalo pár lidí a asi chtěli podpis nebo se s váma vyfotit, ale vy jste s absolutním nezájmem a neochotou jen prošel kolem, jako kdyby tam ti lidi vůbec nebyli... Pak jste prošel i kolem nás, ale ani nám se nepodařilo vás zastavit se slovy: "Pane Hejma, máme tady pro vás flašku..." Řílali jsme tam nějakému tomu organizátorovi, ať vás na chvilku zdrží, že vám jen chceme něco předat, ale ten arogantně odpověděl, že: "máte prostě smůlu" :-)
Tohle zbytečně namyšlené chování je smutné, což nás všechny mrzí, ale alespoň nám ta flaška zůstala... a na žádné další vystoupení Žlutého psa už prostě nepůjdeme...
Honza

Hloušková      [ milenahlouskova@email.cz ]     07.05.2010 / 15:01:14
Pánové, se ukažte zítra v Dejvicích! Jako vždy budete super jen žel bez mé přítomnosti. Vadí, ale alespoň posloucháM. Dík!

Jirka      04.05.2010 / 18:04:50
Tak chlapci 12 jedu až z Prahy do Olomouce na Váš koncert. Tak doufám, že Poslední lžíce, Velký syn, Šelma, Miláčku vrať se a další starý vaše pecky zazní. :) Díky :)

Ruda      [ masolit@seznam.cz ]     07.04.2010 / 07:16:15
když ti slunce,svítí do očí ....taak na tohle jsem balil baby a vždy to klaplo,hm a myslím,že klape dál ...nechtějte po mě daně v naturáliíích - to by byl sakra babinec..:)

Jirka      04.04.2010 / 22:37:39
A počítám, že Hradecký koncert bude taky zadara :-) Když už má člověk auto, tak pojedu na Vás všude kam to jde :-)

ondřej      29.03.2010 / 12:48:31
všem: předpokládám, že jak Znojmo tak Dejvice den poté budou volně přístupné...

Jirka      28.03.2010 / 19:58:43
Robert: Tak jako znám všechny, ale tohle mi fakt nic neříká. Zkusíš si vzpomenou na bližší věty? :-(

Robert      [ oopsv@email.cz ]     27.03.2010 / 19:43:52
Zdravím, měl bych prosbu nevíte někdo jak se jmenuje ta píseň od Žlutých hafanů... Nedávno sem v noci poslouchal rádio a hrála tam od nich píseň. Nebylo to zpívání ale spíš rýmované povídání a nějakém stopaři který zastaví řidiče kamionu .... a končí to tím že ten stopař jde do baru dát si poanáka na toho řidiče...
Japa se to jmenuje...????? Děkeji moc


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1839