Fórum

Pavel      29.08.2010 / 13:42:25
Mám doma jen CD Ty nejlepší psí kusy, pouštěl jsem si ho na začátku roku při cestě do Ostravy, a můj devitiletý kluk si oblíbil ŽP (už to CD slyšel x-krát). Když jsem mu řekl, že pojedem na Pilsner fest a že tam hrajete, tak se moc těšil. Já jsem chtěl vidět Tři sestry, ale přijely jsme trochu pozdě, tak jsem z toho moc neměl a zvuk se mi zdal i horší a ještě jsem chtěl vidět Blue Effect, alek kluk by to už do večera do desíti neustál. Ale ŽP jsme si vychutnaly perfektně, vepředu, dobrý zvuk, prostě jedničky a kluk si i zpíval skoro u všech písniček. Bomba. Jen povídal, že myslel, že uslyší Viva LV. Perfektní, byl jsem nadšený z koncertu taky.

Rošky      29.08.2010 / 10:48:50
Plant: brečíš na nesprávném hrobě.
Za prvé: do diskuze ABBandu jsem původně přispíval dost často (musel bys to sledovat víc do minulosti). Postupně jsem ale zjistil, že to fórum není konstruktivní diskuse o kapele a její muzice, ale prostor, kde se mimo menšiny skutečnejch fanoušků vulgárně překřikuje několik -řekněme- hodně jednoduchejch osob a pár o málo chytřejších provokatérů, kterým nejde o věc, ale o to, aby Aleše nebo někoho z kapely vytočili a pak se tím bavili (což se jim dařilo). Najdi si ty blbosti v archivu. Takže své přispívání tam jsem vyhodnotil jako ztrátu času a nechal jsem toho.
Za druhý: Žlutý pes je moje domovská srdeční kapela, kterou jsme založili v roce 1978 a kde od toho okamžiku nepřetržitě hraju, a když dovolíš, tak budu na své vlastní fórum přispívat často a s chutí. V ABBandu jsem byl asi patnáct let jakýmsi stálým hostem (střídali jsme se později s mladým Urbanem na jednom postu), hrál jsem tam rád a bavilo mně to. Pak ale převážily důvody pro můj odchod a ty důvody byly sakra vážný, to mi věř (se mnou odešla půlka kapely).
Za třetí: škoda mluvit, víc myslet, Plante. Nejdřív si o tom něco zjisti, pak někoho suď.

Plant      [ Pla@seznam.cz ]     28.08.2010 / 17:17:58
Roškaňuku velice zajímavé.Do diskuze Brichty si téměř nepsal a tady vidím tvoje příspěvky pravidelně.Čím to je?A ten tvůj odchod.To tě hanba nefackuje?Dost mě to na tobě štve.Jako hudebníka tě budu dále uznávat,ale jako člověka, no škoda mluvit.

Jirka      27.08.2010 / 21:28:53
A kdy chystáte kluci nové CD? :) Chtělo by to :)

ondřej      26.08.2010 / 21:37:35
Hafane: O Zdeňkovi nevíme nic, protože nekomunikuje. Je to škoda, ale my se vnucovat nebudem. Přijď se někdy na Psa podívat. Třeba tenhle pátek - máme trojáka: Rock for Churchill, Pilsnerfest a Cesty v Řevnicích. Život jde dál...

Hafan      [ haf@seznam.cz ]     26.08.2010 / 17:26:00
Hafan:Hele nevíte,jak je to s tím Juračkou?Hraje v nějaké jiné skupině?Nebo se už na to dávno vykašlal a užívá si důchodu.Nebo je uražen a spíše už nechce mít s muzikou vůbec nic společného,řekl bych.Ale kruci ve Žluťáku mi fakt chybí.

martinb      [ martin1914@hotmail.co.uk ]     26.08.2010 / 16:22:42
Panove, na Maly Skale to slapalo bajecne. Byl jsem nadsenej. Chodim na vas pomalu 30 let, ale v poslednich letech to uz nejak skomiralo, bylo to takovy ucourany, a ted to zase dostalo stavu. Ta zmena kapele moc prospela. Honza Martinek hraje skvele, ceskej Mick Taylor, souhra s Roskym vyborna, treti kytara netreba (i Stouni hrajou ve dvou a jeste se u toho stacej flakat). Jen tak dal!

Rošky      23.08.2010 / 14:30:19
Matěj Navrátil: to by měl zodpovědět náš basista Jiří Plech Novotný. Já osobně si myslím že je to lepší odposlechnout z nahrávky, noty se u nás nevedou. Jak říká Petr Kulich Pokorný - kde jsou noty, tam je bída... :-)
Zvuk Filip: díky za pochvalu! Něco na tom bude, protože po koncertě v Chomutově se Ondřej dožadoval horšího hraní, prej to nějak moc řeže!

Zvuk Filip      23.08.2010 / 14:02:12
No,musím přiznat,že vám to hraje jak sviňa - dobrý tah ze ságem a velmi se mi líbí obsazení na postu bubeníka,moc šikovný hráč,opravdu to jede.Kde ty lidi sháníte ?,vypadá to,že vám to sedí i po lidský stránce,jde z vás velká pohoda...Viděl jsem vás naposled tušim před dvěma léty a je to nesrovnatelný po všech stránkách,předtím to už byl jen starý unavený Pes.Posunuli jste se do předu i po těch vašich "třiceti" létech hraní a jsem za to moc rád,takových kapel tady už moc není.Tak hodně zdaru a vyprodaných koncerů !!!!

Jírka      20.08.2010 / 10:38:04
Tam nějaký jsou ?


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1834