Fórum

Hafan      [ haf@seznam.cz ]     13.09.2010 / 21:10:37
Ahoj Ondro,jak vzpomínáš na bicmena Milana Balcara.To byl fakt bubeník par excellence.Škoda že už není mezi námi.

ondrej      13.09.2010 / 10:54:02
Jirko, sorry. Na zvuk neserem ani náhodou, ale to už je osud těchto akcí, kde má sedmičlenná kapela na přestavbu pár minut a zkoušet nemůže protože je to před lidma. Možná kdybys vydržel do konce...

Zevl Jiří      [ @zejir@email.cz ]     12.09.2010 / 20:22:59
Zdravím vás hoši (z východníhobloku) a mám na srdci toto-kapela se mi vždy líbila, jste dobří muzikanti,poslední deska víc než skvělá (super nebudem používat) ale už podruhé jsem dosti zklamán z vašeho živého hraní a včera v Budějovicích v Budvaru jsem prostě už odešel.Všiml jsem si že se zvukaři řešíte pouze nazvučení jeviště z odposlechů a říkám si jestli vás zajímá nebo tušíte co pak leze z těch péáček.Nejsem žádná folková citlivka ,už jsem lecos slyšel,sám taky hraju ale to se fakt nedalo.Valí se na vás šílená hluková stěna kde tušíte že se pokouší někdo zpívat,nějaké bící taky znějí,že bych slyšel oblíbený nástroj baskytaru neexistuje,Rošky jede prstama po hmatníku asi hraje solo,přítomnost sága -pouhá pantomima a je mi líto p.Dvořáka s jeho hamondama a leslie bednou -nemá šanci.Jediného p.Martínka bylo špičkově počut ale zřejmě dík jeho podiovému aparátu.A to samé panové před asi třemi lety v Křemži ve stanu.Slyšel jsem pak Juračku jak říkal svému technikovy že kytara byla rozladěná jako kráva ale že je to stejně fuk....no při takovém zvuku v podstatě jo a kdoví jestli to nezabalil právě kvůlivá tomu.
Zdraví Jirka Č.B

Pavel      29.08.2010 / 13:42:25
Mám doma jen CD Ty nejlepší psí kusy, pouštěl jsem si ho na začátku roku při cestě do Ostravy, a můj devitiletý kluk si oblíbil ŽP (už to CD slyšel x-krát). Když jsem mu řekl, že pojedem na Pilsner fest a že tam hrajete, tak se moc těšil. Já jsem chtěl vidět Tři sestry, ale přijely jsme trochu pozdě, tak jsem z toho moc neměl a zvuk se mi zdal i horší a ještě jsem chtěl vidět Blue Effect, alek kluk by to už do večera do desíti neustál. Ale ŽP jsme si vychutnaly perfektně, vepředu, dobrý zvuk, prostě jedničky a kluk si i zpíval skoro u všech písniček. Bomba. Jen povídal, že myslel, že uslyší Viva LV. Perfektní, byl jsem nadšený z koncertu taky.

Rošky      29.08.2010 / 10:48:50
Plant: brečíš na nesprávném hrobě.
Za prvé: do diskuze ABBandu jsem původně přispíval dost často (musel bys to sledovat víc do minulosti). Postupně jsem ale zjistil, že to fórum není konstruktivní diskuse o kapele a její muzice, ale prostor, kde se mimo menšiny skutečnejch fanoušků vulgárně překřikuje několik -řekněme- hodně jednoduchejch osob a pár o málo chytřejších provokatérů, kterým nejde o věc, ale o to, aby Aleše nebo někoho z kapely vytočili a pak se tím bavili (což se jim dařilo). Najdi si ty blbosti v archivu. Takže své přispívání tam jsem vyhodnotil jako ztrátu času a nechal jsem toho.
Za druhý: Žlutý pes je moje domovská srdeční kapela, kterou jsme založili v roce 1978 a kde od toho okamžiku nepřetržitě hraju, a když dovolíš, tak budu na své vlastní fórum přispívat často a s chutí. V ABBandu jsem byl asi patnáct let jakýmsi stálým hostem (střídali jsme se později s mladým Urbanem na jednom postu), hrál jsem tam rád a bavilo mně to. Pak ale převážily důvody pro můj odchod a ty důvody byly sakra vážný, to mi věř (se mnou odešla půlka kapely).
Za třetí: škoda mluvit, víc myslet, Plante. Nejdřív si o tom něco zjisti, pak někoho suď.

Plant      [ Pla@seznam.cz ]     28.08.2010 / 17:17:58
Roškaňuku velice zajímavé.Do diskuze Brichty si téměř nepsal a tady vidím tvoje příspěvky pravidelně.Čím to je?A ten tvůj odchod.To tě hanba nefackuje?Dost mě to na tobě štve.Jako hudebníka tě budu dále uznávat,ale jako člověka, no škoda mluvit.

Jirka      27.08.2010 / 21:28:53
A kdy chystáte kluci nové CD? :) Chtělo by to :)

ondřej      26.08.2010 / 21:37:35
Hafane: O Zdeňkovi nevíme nic, protože nekomunikuje. Je to škoda, ale my se vnucovat nebudem. Přijď se někdy na Psa podívat. Třeba tenhle pátek - máme trojáka: Rock for Churchill, Pilsnerfest a Cesty v Řevnicích. Život jde dál...

Hafan      [ haf@seznam.cz ]     26.08.2010 / 17:26:00
Hafan:Hele nevíte,jak je to s tím Juračkou?Hraje v nějaké jiné skupině?Nebo se už na to dávno vykašlal a užívá si důchodu.Nebo je uražen a spíše už nechce mít s muzikou vůbec nic společného,řekl bych.Ale kruci ve Žluťáku mi fakt chybí.

martinb      [ martin1914@hotmail.co.uk ]     26.08.2010 / 16:22:42
Panove, na Maly Skale to slapalo bajecne. Byl jsem nadsenej. Chodim na vas pomalu 30 let, ale v poslednich letech to uz nejak skomiralo, bylo to takovy ucourany, a ted to zase dostalo stavu. Ta zmena kapele moc prospela. Honza Martinek hraje skvele, ceskej Mick Taylor, souhra s Roskym vyborna, treti kytara netreba (i Stouni hrajou ve dvou a jeste se u toho stacej flakat). Jen tak dal!


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1834