Fórum

Jirka      28.09.2010 / 21:22:30
Hoj kluci, to mě teď tak napadlo, kdy s Váma zase budou zpívat Hu-Hu girls? Holky na koncertech hodně chyběj a hlavně Nezávislá :)

Rošky      20.09.2010 / 17:20:35
Michal: díky! A správně, blues není depresivní muzika, naopak. Mně to taky pomáhá.
Hafan: Já jsem rozmazlenej od Jirky Chomáče Hrubeše, Klaudy Kryšpína, Franty Höniga, Zelího, Lukáše Pavlíka, Dana Hafsteina a dalších, se kterejma jsem měl tu čest hrát. Takže mám v dobrém slova smyslu deformovaný měřítka.
O Mamutově smrti nevím vůbec nic.

Michal      20.09.2010 / 17:10:19
Zdravím pány ze Žlutýho psa, dostala se mi do rukou, a to zcela náhoudou, Mellow Yellow. Miluju blues, takže přiznávám, sed jsem si na prdel! Jednoduše nádherná deska.. Uprostřed bezbřehý deprese, konečně světýlko.
Moc díky všem. Michal, Kladno.

Hafan      [ haf@seznam.cz ]     15.09.2010 / 09:26:17
To Rošky:Když už jsme u těch bubeníků,tak který z vás se vám nejvíce líbí?Mě ze začátku okouzlil Dan Šůra z Harleje.Škoda že tak mladý a nadějný bubeník musel kvůli zdravotním problémům skončit s aktivní hudební kariérou.Poté třeba i Vondrovic který sice měl některé nepřesnosti v hraní,ale rychlejšího bubeníka u nás tenkrát nebylo.Dobrej je i Hafstein.Báječnej je i Mistr Melmus,i když z jiné stránky.To samé byl vynikající bubeník Mamut.Prý jsem slyšel že byl zavražděn.Tato zpráva mi vyrazila dech.Ale ve Wikipedii je uveden jeho datum narození a úmrtí žádné.Nevíš o tom Petře něco?Z cizích bych jmenoval za všechny nejrychlejšícho bubeníka na světě jménem Dave Lombardo.

Rošky      14.09.2010 / 21:33:07
Hafan: a lehké spočinutí. Zažil jsem s ním nezapomenutelnej zájezd s Pumpou na Slovensko někdy v roce 1986, kam jsem s nimi jel jako zvukař a kde Balcárek tehdy bubnoval. Celou šňůru mně zásoboval historkama, který nejsem schopnej reprodukovat, ale vždycky jsem ho prosil aby už toho nechal, protože mně všechno bolelo smíchy. Žil tak jak pil - rozmáchle a vesele. A hrál výborně.

ondřej      14.09.2010 / 16:36:16
Dej mu pámbu věčnou slávu!

Hafan      [ haf@seznam.cz ]     13.09.2010 / 21:10:37
Ahoj Ondro,jak vzpomínáš na bicmena Milana Balcara.To byl fakt bubeník par excellence.Škoda že už není mezi námi.

ondrej      13.09.2010 / 10:54:02
Jirko, sorry. Na zvuk neserem ani náhodou, ale to už je osud těchto akcí, kde má sedmičlenná kapela na přestavbu pár minut a zkoušet nemůže protože je to před lidma. Možná kdybys vydržel do konce...

Zevl Jiří      [ @zejir@email.cz ]     12.09.2010 / 20:22:59
Zdravím vás hoši (z východníhobloku) a mám na srdci toto-kapela se mi vždy líbila, jste dobří muzikanti,poslední deska víc než skvělá (super nebudem používat) ale už podruhé jsem dosti zklamán z vašeho živého hraní a včera v Budějovicích v Budvaru jsem prostě už odešel.Všiml jsem si že se zvukaři řešíte pouze nazvučení jeviště z odposlechů a říkám si jestli vás zajímá nebo tušíte co pak leze z těch péáček.Nejsem žádná folková citlivka ,už jsem lecos slyšel,sám taky hraju ale to se fakt nedalo.Valí se na vás šílená hluková stěna kde tušíte že se pokouší někdo zpívat,nějaké bící taky znějí,že bych slyšel oblíbený nástroj baskytaru neexistuje,Rošky jede prstama po hmatníku asi hraje solo,přítomnost sága -pouhá pantomima a je mi líto p.Dvořáka s jeho hamondama a leslie bednou -nemá šanci.Jediného p.Martínka bylo špičkově počut ale zřejmě dík jeho podiovému aparátu.A to samé panové před asi třemi lety v Křemži ve stanu.Slyšel jsem pak Juračku jak říkal svému technikovy že kytara byla rozladěná jako kráva ale že je to stejně fuk....no při takovém zvuku v podstatě jo a kdoví jestli to nezabalil právě kvůlivá tomu.
Zdraví Jirka Č.B

Pavel      29.08.2010 / 13:42:25
Mám doma jen CD Ty nejlepší psí kusy, pouštěl jsem si ho na začátku roku při cestě do Ostravy, a můj devitiletý kluk si oblíbil ŽP (už to CD slyšel x-krát). Když jsem mu řekl, že pojedem na Pilsner fest a že tam hrajete, tak se moc těšil. Já jsem chtěl vidět Tři sestry, ale přijely jsme trochu pozdě, tak jsem z toho moc neměl a zvuk se mi zdal i horší a ještě jsem chtěl vidět Blue Effect, alek kluk by to už do večera do desíti neustál. Ale ŽP jsme si vychutnaly perfektně, vepředu, dobrý zvuk, prostě jedničky a kluk si i zpíval skoro u všech písniček. Bomba. Jen povídal, že myslel, že uslyší Viva LV. Perfektní, byl jsem nadšený z koncertu taky.


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1834