Fórum

Dan      [ Daniel@geggeplutt.nu ]     06.01.2004 / 19:53:24
Tak jedte sem na TURNE, treba s Krausberry, teda ovsem jestli se mate s Krausberry radi. =) Urcite by vas Svedi ocenili! Bohuzel se vase CD tady neda sehnat, z nejakyho divnyho duvodu. Kdyz vas mohli poslouchat mongolove tak muzou i Svedi! Nebo? Jak to je s tema kytarama? Tak se zatim mejte!

ondrej      04.01.2004 / 15:43:00
Cau Dane,

dop Svedska pojedeme radi, akorat nevime v cem ten turnaj je. Hokej hraje u nas slusne jen bubenik, fotbal by usel, ale uz nam neni sedmnact.
Pokud bys mel ovsem na mysli TURNE, treba v rockandrollu, tak to jedeme hned. Asi by se to ale muselo nejak zorganizovat. Pokud jsi ovsem uz 30.12. neslavil Silvestra. Jestli dostanes nejakej konkretni napad, ozvi se

Dan      [ Daniel@geggeplutt.nu ]     30.12.2003 / 20:48:45
Nazdar Zluty Psi! Mam par otazek. Nejeli by ste na turnaj do Svedska? Jako cech ktery bydli ve Svedsku by to bylo skvely! :P Jinac mam otazku jestli nejaky s kytaristu hraje na kytaru znacku Music Man a kdyztak jakej model? Nenatocite nahodou nejake svoje hity akusticky? Bylo by to dost dobry! Stastny Novy Ro(c)k!

jiriLosos      [ salmon@centrum.cz ]     30.12.2003 / 11:19:40
Hi hi Kiwi! Po práci zábava - to je jasný. Existenci Los Losos interactive freepop band mohu potvrdit a doložit- leda že bych to nebyl já, a to by fakt byla pakárna. A tak se často ptám sebe sám, když před zrcadlem dlouze jen tak postávám - připraven k odpichu - ,, Ó zrcadlo zrcadlo, co mě to zas napadlo?'' Vždyť Lososů je plný svět, a radost na ně a tak dále. Nicméně - mám problém: trpím utkvělou představou, že jsem někdo jiný. Televizor mám poněkud zkušený, a spolehlivý. Alespoň donedávna tomu tak skutečně bylo. Koukám a najednou jsem tam! Nevěřím svým smyslům - vypadám úplně jinak, mluvím jinak, a kluci z kapely taky! Nejprve běžím k zrcadlu, různě před ním povykuji a dovádím - zkouším, zdali funguje. ,, Ale jdi ty, vždyť to jsem já,'' říká mi zrcadlo. Poté jdu zpět a ptám se ženy, jestli jsem doma. Nemá nic proti ničemu. Takže v tomhle mi moc nepomůže. Tak mi poraď, milé Kiwi, co s tím. PF 2OO4 a buďme klid. PS 2004 - kluci z kapely už to mají taky

Kiwi      [ salmon@centrum.cz ]     26.12.2003 / 13:05:18
.."Jen doufám, že taková pakárna ještě nikoho nenapadla"..
.."Ale současně netoužím po tom, aby Los Losos (Los Lososos) byl spojován s jinými lidmi, než jsme My" ... kdo VY ?? hezký Vánoce, šťastnej novej rock :-) hoši

Franta      13.12.2003 / 12:56:32
Ahoj Sono (nebo Soňo?), měli bychom hrát na Slovensku
26. března Bratislava a 27. března Prievidza. Termíny jsou zatím nepotvrzeny.

Sona      [ greatsona@.atlas.cz ]     08.12.2003 / 17:08:24
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či budete mať nejaký koncert aj na Slovensku. To by bola veľká radosť:)
Dovi.

Brzeta      [ jan.kaderavek@tiscali.cz ]     24.11.2003 / 18:36:50
Ahoj Ondro! My jsme MY a vy jste přece VY, no ne? :-) Jirka a já tedy jsme oba z Los Losos, těch starých Los Losos. No to se nám to pěkně stalo, že? Ale aby se nám komunikace nekřížila - můj emil je připojený, kdyby se nechtěl mrška ukázat, ještě jednou tedy - jan.kaderavek@tiscali.cz - a můžeme se domlouvat pomocí našich emilů. Zatím a buďme klid!

ondřej      23.11.2003 / 23:11:24
Jiří, Brzeto, Michale, lososové celého světa, spojte se! My jste vy a nebo co? Dejte mi vědět.

JiriLosos      [ Freepop@tiscali.cz ]     20.11.2003 / 22:01:31
Milý Ondřeji, ten Brzeta je náš weskrze wynikající saxofonista. Hurá, Lososi jsou jenom dva- vykřičník. Minimálně to zjednodušuje celou situaci. Připadá mi nanejvýš seriózní, uvést celou situaci na pravou Míru, minimálně na úrovni médií, ve ktreých jste Váš project propagovali. Ale současně netoužím po tom, aby Los Losos (Los Lososos) byl spojován s jinými lidmi, než jsme My. Vedle mě sedí Michal a říká: Karla Gotta neznám, ale Los Losos mám na talíři každý den. Inu krásný život s Námi Vám přeje Los Losos interactive freepop band.

[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1834