Fórum

Číňan      [ cinan@email.cz ]     08.03.2004 / 14:41:50
Ondro, co takhle vydat další píseň v naší druhé mateřštině (Han-yu) ? A co celé album s případným turné po Číně ?? pomohl bych s textem i organizací koncertu...

Peng you Cinan

Pablo.GS      [ pablo.gs@post.cz ]     16.02.2004 / 22:40:14
Jenom doufám, že můj příspěvek nevyzněl tak, že Superstar je na houby. Každý takový počinek rozhodně přinese nový vítr a pokud publikum aspoň trochu při svém hlasování opustí (ve světovém měřítku) zažité české šablony, může se zrodit i Megastar. Minimálně 5 supertalentů jsme měli možnost vidět. Díky za předchozí odpověď a s přáním - udržte laťku vysoko a pro Žlutého psa vše dobré se loučí Pablo

ondrej      16.02.2004 / 17:52:59
Pablo,

mas pravdu,. ale taková jsou pravidla licence, hledá se solista. V průběhu ale uvidíme adepty zpívat v improvizovaných trojicích a podobně.
Mimochodem jeden vyřazený účastník už dostává nabídku do kapely díky Superstaru a veřím, že to může oživitn scénu i v jiných směrech, například větším výskytem černoškdé hudby než je běžné.

Pablo.GS      [ pablo.gs@post.cz ]     16.02.2004 / 10:27:57
Chtěl bych se zeptat na příbuznou věc. Předpokládám, že se s formátem XXX_hledá superstar seznámila široká masa lidí. Měl jsem možnost tento pořad sledovat už v Německu a naštěstí je i u nás zachován původní formát a ne naše neblaze proslavená "cesta po česku". Jen je velká škoda, že pánové na Nově nezvolili dle mého názoru model - POPSTARS - výběr skupiny. To by byla šance, jak prorazit na přední žebříčky hitparád v Evropě i ve světě. U nás sice platí - co Čech, to muzikant, ale na Evropu prostě nemáme připravený žádný trumf v rukávu (snad jen Black Milk jsou konkurenceschopné - nesmí ale dojít na tanec, kde jsou jisté rezervy). Jinak Ondřej Hejma jako porotce - naprosto správná volba a tímto děkuji za celkem trefnou a věcnou kritiku k výkonům. Opravdu doporučuji pochybovačům nakouknout na PRO7, nebo RTL2 a budou čumět, jak dokáže porota sestřelit adepta na superhvězdu.

ondrej      12.02.2004 / 22:43:28
Vlado,

lososi tahnou dal i kdyz je to diky personalnim komplikacim trochu slozitejsi a pomalejsi. A z budeme koncertovat dozvis se to vcas kde kdy a pod jakym jmenem

ondrej      12.02.2004 / 22:41:19
Pral bych vsem pochybovacum a neprejicnikum aby meli tu moznost byt pri nataceni. Videli by a slyseli, ze na tom neni nic umeleho, ti lide do toho jdou zcela uprimne,s plnym nasazenim a ja pro ne mam jen slova obdivu. To ze to vysila TV Nova na tom nemuze nic zmenit. Nakonec o vsem rozhodnou fanousci a ne nejaka porota a to je na tom to nejlepsi.

Ludmila      [ hejma@zlutypes.cz ]     11.02.2004 / 12:23:10
magor je velmi slušné slovo. Doufám že přijdete o poslední skalní příznivce z dob, kdy žlutý pes patřil k dobrému vkusu. Je ale dost možné, že jste o ně přišel už dávno. Bohužel peníze také patří k životu, naštěstí ne každý je jim ochoten objetovat své já.

Vláďa      [ vl.cech@centrum.cz ]     11.02.2004 / 09:10:17
To nebylo samozřejmě nic proti tobě, Ondřeji. Jen můj názor na tu soutěž. A jak to vypadá s Los losos? Nějak jsem ztratil niť...:)

ondrej      10.02.2004 / 21:29:57
re Superstar: je to vec nazoru, ale ja si myslim, ze ta soutez je velmi dobre vymyslena a kdyby se nasel jen jeden dobrej zpevak (cka) bude to skvele, je to fakt potreba. Pro ty kdo si mysli ze je porota moc tvrda doporucuji shlednout nemeckou verzi teze souteze, tam se s nimi vubec nemazali.

Vláďa      [ vl.cech@centrum.cz ]     10.02.2004 / 10:05:23
Mně osobně celá ta soutěž (nebo co to je...) přijde zbytečná. Proč vyrábět další umělou hvězdičku,která sedne do předepsaných kriterií a která vyhoví nesmyslným testům našich "úžasných" rádií??!!! Pokud někdo chce podpořit českou kulturu,měl by vybírat v garážích,ve sklepích a všude možně,kde zkouší mladé a často nadějné kapely. Jenže pod to by se Nova zajisté nepodepsala.Tím by si třeba mohla odradit některé své VZÁCNÉ DIVÁKY. Samozřejmě...vyrábějme další Bohuže Matuše,Rebeky,Holki a další stvůry... Divím se,že se toho všeho neúčastní ještě Michal David - již po léta přeci zkušený "chameleon - odborník na hudbu"


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1839