Fórum

květa      [ caslavska@interpet-sc.com ]     17.03.2004 / 21:28:33
Vážený pane Hejmo,
předem se omlouvám, že Žlutého psa zatěžuji dotazem, který se netýká ani kapely ani Superstar, ale týká se Vašeho psa. Pro Zpravodaj Beagle Clubu ČR dělám rozhovory se známými majiteli beaglů. Bohužel se mi nepodařilo na vás najít jiný kontakt - pí Petřinová mi na mejl neodpověděla. Pokud byste byl ochoten poskytnout rozhovor pro "praštěné" majitele strakáčů o tom vašem, byli bychom moc rádi. Předem děkuji za odpověď :-))
Květa Čáslavská
www.interpet-sc.com
www.beagleclub.cz

ivo      [ ivoh@pobox.sk ]     16.03.2004 / 12:12:31
Zdravim.
V sekcii koncerty je uvedene, ze 26.3. hrate v Bratislave. Je to pravda ? Kde ? Zatial som nezaregistroval ziadne info.
Ivo

ondrej      13.03.2004 / 18:52:03
Dane,

o CD unplugged přemýšlíme už dlouho a mám takový pocit, že příští rok je ten pravý rok kdy na to dojde. Franta už si pořídil španělku a Juračka by si mohl koupit novou kalafunu na housle

ondrej      13.03.2004 / 18:49:42
Zdar Číňane,

zatím na invazi do říše středu zatím nepřemýšlíme, ale kdoví. Tvoji adresu fixuji a kdyby to bylo aktuální nozvu se

guayaba      [ klokvenc@seznam.cz ]     11.03.2004 / 12:37:43
Vazeny pane Hejmo,
mate muj veliky obdiv co se tyce posuzovani adeptu na superstar, coz samozrejme plati pro celou komis ;-)) Byli jste vsichni ctyri bezva. Nekdy se nam s pritelem stalo, ze jsme nejenom nemohli poslouchat co nekteri adepti vyluzovali (co jste museli v mnohonasobne vetsi mire odposlechnout vy), ale nemohli jsme se na vas ani koukat - znate to - tak mate zavreny oci a zacpany usi, abyste neslysel a nevidel ty trapnosti ;-)) - a jak jste to s prehledem a s klidem vsechno komentovali, bez toho, abyste kohokoli urazili /nekteri by si to jiste i zaslouzili/. Coz se samozrejme tyka tech prvnich kol. Vyber ctyriceti nejlepsich je, myslim, ok. Nekteri kluci /a zvlast nektera devcata/ by s prehledem mohli okamzite nastoupit napriklad do muzikalu - predpokladam, ze by byla skoda ty talenty nechat plavat, ale to je vec manazeru, ze? Mejte se moc fajn ;-)))

Dan      [ Daniel@geggeplutt.nu ]     09.03.2004 / 18:11:10
Kdyz uz mluvime o novym CD. Proc nenatocite unplugged CD, myslim ze by to znelo skvele. Nemyslite?

Číňan      [ cinan@email.cz ]     08.03.2004 / 14:41:50
Ondro, co takhle vydat další píseň v naší druhé mateřštině (Han-yu) ? A co celé album s případným turné po Číně ?? pomohl bych s textem i organizací koncertu...

Peng you Cinan

Pablo.GS      [ pablo.gs@post.cz ]     16.02.2004 / 22:40:14
Jenom doufám, že můj příspěvek nevyzněl tak, že Superstar je na houby. Každý takový počinek rozhodně přinese nový vítr a pokud publikum aspoň trochu při svém hlasování opustí (ve světovém měřítku) zažité české šablony, může se zrodit i Megastar. Minimálně 5 supertalentů jsme měli možnost vidět. Díky za předchozí odpověď a s přáním - udržte laťku vysoko a pro Žlutého psa vše dobré se loučí Pablo

ondrej      16.02.2004 / 17:52:59
Pablo,

mas pravdu,. ale taková jsou pravidla licence, hledá se solista. V průběhu ale uvidíme adepty zpívat v improvizovaných trojicích a podobně.
Mimochodem jeden vyřazený účastník už dostává nabídku do kapely díky Superstaru a veřím, že to může oživitn scénu i v jiných směrech, například větším výskytem černoškdé hudby než je běžné.

Pablo.GS      [ pablo.gs@post.cz ]     16.02.2004 / 10:27:57
Chtěl bych se zeptat na příbuznou věc. Předpokládám, že se s formátem XXX_hledá superstar seznámila široká masa lidí. Měl jsem možnost tento pořad sledovat už v Německu a naštěstí je i u nás zachován původní formát a ne naše neblaze proslavená "cesta po česku". Jen je velká škoda, že pánové na Nově nezvolili dle mého názoru model - POPSTARS - výběr skupiny. To by byla šance, jak prorazit na přední žebříčky hitparád v Evropě i ve světě. U nás sice platí - co Čech, to muzikant, ale na Evropu prostě nemáme připravený žádný trumf v rukávu (snad jen Black Milk jsou konkurenceschopné - nesmí ale dojít na tanec, kde jsou jisté rezervy). Jinak Ondřej Hejma jako porotce - naprosto správná volba a tímto děkuji za celkem trefnou a věcnou kritiku k výkonům. Opravdu doporučuji pochybovačům nakouknout na PRO7, nebo RTL2 a budou čumět, jak dokáže porota sestřelit adepta na superhvězdu.


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1834