Fórum

franta      08.11.2004 / 16:08:29
Ahoj, pár informací, já (Franta Kotva), Ondřej a Plech jsme společně s Ernoušem Šedivým a Radimem Hladíkem dokončili album "Ondřej Hejma & L.L. Jetel. Křest je 5.prosince v Lucerna baru. Se Žlutým psem plánujeme na příští rok nové album. Koncertovat určitě budeme i příští rok.

jirka      [ kerr@centrum.cz ]     02.11.2004 / 08:51:26
Rok se s rokem sešel, v reakci na můj tehdejší příspěvek mne
Ondřej Hejma odpověděl, že koncert k čtvrtstoletí Žlutého psa
určitě bude...a nějak pořád nic. Asi ho zcela pohltila účast v porotě
té příšernosti zvané Česko hledá superstar...to Jirka Hrubeš v
Londýně se činí, nahrál skvělé album s Janou Kratochvílovou
a ještě k tomu sám navrhnul graficky precizní booklet...tak snad až bude Psovi třicet, pokus ještě bude vůbec hrát.

Pistolník      28.10.2004 / 03:28:31
Jsem zpátky, bestie, jsi ráda? Dneska v LN jsi to ale napsal pěkně....

Eliška      [ elis.p@post.cz ]     26.10.2004 / 16:02:45
Chtěla bych se zeptat, jestli se my v Brně taky můžeme těšit na nějaký váš koncert? Plánujete nějaké vystoupení v Brně anebo alespoň v jeho blízkém okolí? Za odpověď díky:-)

renda      14.10.2004 / 16:19:31
pavle vzal si mi to z huby:)))
nějaká novinky by se faktis sešla
cau pesani

Pavel      14.10.2004 / 00:01:57
Nedostaneme pod stromeček nějaký dárek? Vloni to byly jen vejškrabečky, tak letos by bodlo něco nového...

Zelí :To Víťa      23.09.2004 / 00:54:46
Jinak Víťo,chodil jsem a chodím k panu profesorovi Veselému dodnes,protože údržba jenom nestačí a pan profesor píše a učí,podle mého názoru,dost dobré věci.
Co se týče BSP,tak jsem už podle data narození dost starej,neumím hrát a jsem drahej,tak proto tam už nehraju,ale vážně,prostě se to nedalo časově skloubit.Jestli jsi někdy slyšel desku BSP,tak jsi musel zaregistrovat,že tam hraji v některých písních na double pedal,takže na ní umím hrát celkem slušně.Na deskách s ,,Big Heads“ji dost používám.Snad jsem zodpověděl všechno.Měj se.

Zelí      23.09.2004 / 00:52:10
Zdravím všechny přátele i své kolegy ze Žlutého psa.Jak vidím,tak to na mě všechno práskli,no nic jiného se nedalo čekat.Svatba,i když byla trochu narychlo,se vydařila.Počasí nám přálo,obřad v krásném prostředí Červeného Hrádku u Jirkova,nevěsta překrásná,svíčková výborná,kořalky dost a svatební noc???Raní probuzení vedle tchána,klasika,dopadli jsme nejhůř.Kdyby jste se chtěli podívat na nějaké to foto,tak na: http://foto.tiscali.cz/zelibuben/sv atba_jirka_a_martina/ Všem děkuji za přání!

Víťa* :To Zelí      14.09.2004 / 14:12:05
Zdravim Zlutyho Psa a hlavne Jirku Zelenku a predevsim mu moc gratuluju! Jirko preju ti hodne stesti spolecnou cestou manzelskyho zivota,ale taky bubenickyho zivota!!!Omlouvam se,ze jsem se ti tak dlouho neozval,kdyz uz jsem te sem na ty stranky dostal a vyrusil te pracovniho klidu:) Byl jsem sitrochu odpocinout u more,clovek taky potrebuje trochu toho klidu a odpocinout si od prace a od muziky..ale ke konci,uz jsem mel fakt abstak,jeste ze jsem si vzal sebou palicky a trenovaci gumu:)Chtel jsem se te zeptat,ty jsi se ucil u profesora Veseleho?Ja jsem taky chtel jit na konzervator(Jezkarnu),ale bohuzel jsem neznal noty:(Tak jsem si alespon pekne popovidal s Panem Mistrem Zizkou.Proc,kdyz kluci dali zase dohromady BSP,proc ty tam nehrajes taky?Ale ten bubenik,kteryho tam maji,je taky dost sikovnej..konzervatorista,ze jo?A posledni otazka..umis hrat na dvouslapku?Jeste jsem te na ni nikdy hrat nevidel!Tak se mej moc hezky a jeste jednou gratuluju a preju hodne stesti!!!ZdravimCELYHOpsa*

Šmikmátor      13.09.2004 / 14:58:01
vazeny pane smikator, vas prispevek jsem odmazal v soucasne dobe zjistuji vasi IP adresu. Prosim piste sve vulgarni prispevky jinam. Dekuji


[ Novější příspěvky ]          [ Starší příspěvky ]

Zobrazit příspěvky od čísla:   

Jméno:   
E-mail:   
 
napsáno:          zbývá:         

Vypisuj příspěvků:   
      
Celkem příspěvků: 1839